Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kuba63 

Fotbalový turnaj ROUBIS CUP 2017 - Bezděčí 3.9.2017

629 fotek 2 videa září až říjen 2017 - zobrazení
2. ročník obnoveného legendárního fotbalového turnaje Roubis cup se v areálu fotbalového hřiště v Bezděčí u Velkých Opatovic probudil do sychravého deštivého rána. Letošního 2. ročníku obnoveného turnaje Roubis cup se zúčastnilo 10 fotbalových týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Všechny týmy se s horším počasím popraly dobře. Technická četa i zdravotnická služba novou situaci zvládly na výbornou.
Téměř celý ročník turnaje provázel drobný deštík a proto divákům přišly vhod módní doplňky - deštníky, pláštěnky, kapuce, klobouky a nebo skvělý teplý čaj s buchtou pro zahřátí.
Sluníčko vysvitlo až na semifinále a osvítilo předčasné finále turnaje, kdy domácí tým Bezděčí nakonec na penalty přehrál obhájce a favorita turnaje tým Roubis Roubanina.
Vítězem turnaje se stal nakonec domácí tým Bezděčí, který ve finále turnaje porazil družstvo Znojma 1:0. V boji o 3. místo zvítězil tým Roubis Roubanina nad týmem Slovácka 2:1.
Tradiční součástí turnaje byl i exibiční zápas starých gard. Zkušení borci předvedli své umění a nervy i při střelbě pokutových kopů.

Vyhlášení nejlepších : Nejlepší brankář : David Chládek (Roubis Roubanina), Nejlepší hráč : Samuel Mitura (Znojmo).

Deštivé počasí nemohlo zhatit vydařenou akci s dobrou organizací, podpořenou plným kotlem fandících diváků. A zkušení, sehraní moderátoři v slušivých trikotech, kteří jsou snad už nedílnou součástí turnaje, podrobně vyzpovídali během turnaje všechny kapitány týmů.

Poděkování patří všem organizátorům obnoveného turnaje, všem těm, kteří zabezpečovali zázemí, občerstvení a hladký průběh celé sportovní a společenské události. Hlavní poděkování patří iniciátorce a organizátorce celého obnoveného turnaje Kateřině Trčkové.

Nashledanou za rok na příštím ročníku turnaje Roubis cupu 2018 !
Už nyní s předstihem je objednáno lepší počasí.

Foto : PT ml. a MK.
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron