Fotbalový turnaj ROUBIS CUP 2018 - Bezděčí 9.9.2018 - 1. díl

Název

Popis

3. ročník obnoveného legendárního fotbalového turnaje Roubis cup proběhl v areálu fotbalového hřiště v Bezděčí u Velkých Opatovic za krásného počasí druhou neděli v září. Krásné počasí bez mráčku nám umožnilo plně si vychutnat tradiční sportovní fotbalová klání. Letošního turnaje se opětovně zúčastnilo 10 fotbalových týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Kapacita turnaje byla přihláškami týmů velmi rychle naplněna. Technické zabezpečení, občerstvení, zdravotnická péče - to vše bylo plně zabezpečeno.

A konečné výsledky letošního fotbalového turnaje ?

1. místo - Horňácko
2. místo - Ostrava - Radvanice
3. místo - Roubis Roubanina
4. místo - Bezděčí

Vítězem turnaje se stal tým Horňácka, který ve finále turnaje porazil po pokutových kopech družstvo Ostravy - Radvanic. V normální hrací době skončilo finále 1:1. V boji o 3. místo zvítězil tým Roubis Roubanina nad loňským vítězem týmem Bezděčí po bezbrankovém zápase také až na branky ze značky pokutového kopu.
Exibiční zápas starých gard letos chyběl, škoda. Zkušení borci alespoň zavzpomínali v rozhovoru s reportéry na staré časy původního turnaje.

Vyhlášení nejlepších hráčů :
- Nejlepší brankář - Radek Dubický (Ostrava - Radvanice)
- Nejlepší hráč - Jožka Balada (Horňácko)

Fandící diváci, dětské soutěže, skákací hrad - to vše dotvořilo sportovní atmosféru turnaje. A zkušení moderátoři nás pobavili a provedli turnajem, podrobně vyzpovídali během turnaje brankáře týmů.

Poděkování patří všem organizátorům obnoveného turnaje, všem těm, kteří zabezpečovali zázemí, občerstvení a hladký průběh celého turnaje. Ano, po zásluze byli na závěr turnaje představeni a odměněni. Hlavní poděkování patří iniciátorce a organizátorce celého obnoveného turnaje Kateřině Trčkové.

Těšíme se opět za rok, nashledanou na příštím ročníku turnaje Roubis cupu 2019 !